SVK DE HU EN
photo

Rezervácie

Špeciál. ponuka od 16 €* Príchod:


* Odchod:* Dospelí:

Deti:


Information Office
Information Office
Ventúrska 9,
Zichy´s palace
Bratislava

tel:
+ 421-2-2070-7501

office@bratislava-info.sk

Reklama

Bratislava - jedno z najstarších keltských miest, hranica starovekého Rímskeho impéria, významné centrum staroslovanskej Veľkej Moravy, západná bašta Uhorského kráľovstva, najvyššie položený dunajský morský prístav v stredoveku, mesto obchodníkov a remeselníkov s bohatou vinárskou tradíciou, korunovačné mesto uhorských kráľov, sídlo najvyšších kráľovských orgánov, miesto harmonického spolužitia Nemcov, Maďarov, Slovákov, centrum judaizmu a slovenského národného obrodenia v 19. storočí, hlavné mesto Slovenskej republiky, bašta odporu voči komunizmu, oáza zelene a parkov, bohatého kultúrneho života a príjemnej malebnej atmosféry, mesto hudobníkov, slávnych osobností, spisovateľov a vynálezcov.
V súčasnosti jedna z najmladších európskych metropol prežíva nebývalý rozvoj kultúrneho i hospodárskeho života. Vďaka odvahe k reformám je jedným z dvoch miest strednej Európy, ktoré presahujú priemer HDP Európskej Únie. Neustále sa modernizujúce mesto je centrum kultúrneho i spoločenského života v Slovenskej republike a stáva sa čoraz viac objavenou destinácia pre turistov.
História ovenčila toto mesto prívlastkom Krásavica na Dunaji a nie nadarmo.
Veď príďte a presvedčte sa...©2005 BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Kontakty Podmienky inzercie
www.gsgroup.sk
BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Česky BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - English BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Deutsch BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Pусский BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Français BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Español BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Italiano BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Slovensky