SVK DE HU EN
photo

Book your trip

Špeciál. ponuka od 16 €* Príchod:


* Odchod:* Dospelí:

Deti:


Information Office
Information Office
Ventúrska 9,
Zichy´s palace
Bratislava

tel:
+ 421-2-2070-7501

office@bratislava-info.sk

ReklamaBRATISLAVA TOURIST SERVICE...


Prešporok, Braslava, Pressburg, Poszony, Brezalauspurch -  názvy označujúce jedno z najmladších hlavných miest v Európe a súčasne hlavné mesto Slovenskej republiky - mesto Bratislava. Hoci veľkosťou nekonkuruje metropolám ako Londýn, Paríž, či Rím je centrom turistického ruchu a turistom ponúka ulice plné rušného nočného života, pamiatky bohaté na históriu, ako aj malé milé uličky s príjemnými krčmičkami a kaviarňami a množstvo kultúrnych  a športových  podujatí.
BRATISLAVA TOURIST SERVICE v spolupráci s mestskou časťou Bratislava-Staré mesto sa snažia pomôcť turistom v orientácii, poskytnúť im potrebné informácie, spríjemniť pobyt Bratislave a Bratislavčanom priniesť prehľad o aktuálnom spoločenskom a kultúrnom dianí v Bratislave.


©2005 BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Kontakty Podmienky inzercie
www.gsgroup.sk
BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Česky BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - English BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Deutsch BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Pусский BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Français BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Español BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Italiano BRATISLAVA TOURIST SERVICE s.r.o - Slovensky